Webinar: financieel gezond de crisis door

Alhoewel het sociale- en verenigingsleven weer langzaam op gang komt heeft het coronavirus de wereld nog steeds in zijn greep. Op sportaccommodaties wordt weer langzaamaan gesport, rekening houdend met het nieuwe normaal van de anderhalve meter samenleving. Als bestuur wordt u, in deze situatie, dan ook geconfronteerd met veel nieuwe uitdagingen. Op basis van de opgehaalde behoefte is onderstaande webinar ontwikkeld.

Webinar
De webinar is interactief: centraal staan de issues van de club, de actualiteit en elkaar lokaal – online – ontmoeten.

Hoe ga je om met de financiële gevolgen van de coronacrisis voor jouw vereniging? Van welke regelingen kan je gebruik maken en welke kansen zijn er om het financiële gat te dichten?

Tijdens webinar:
• Leren verenigingen hoe ze om kunnen gaan met het tijdelijk wegvallen van inkomstenbronnen;
• Geven we inzicht in manieren om uitgaven te beperken en mogelijk toch ook al nieuwe inkomsten te genereren voor de verenigingen;
• Krijgen de verenigingen informatie over de algemene regelingen die geldig en toepasbaar zijn voor de sportbranche;
• Zoeken we samen naar een nieuw evenwicht in financiën voor de verenigingen.

Meer informatie en aanmelden
Klik hier voor meer informatie, de data en om aan te melden.