Oude IJsselstreek Doet Goed
Aan het einde van het schooljaar werden de schoolverlaters van Obs de Woelwaters verrast met een USB stick, gedoneerd door het Coronafonds van Oude IJsselstreek Doet en Stichting Talenten in Verbinding. Op de USB stick staan alle foto’s en films van de basisschool periode én de film van de musical.
Voorgaande jaren mocht elk kind 8 familieleden uitnodigen, de zaal zit dan ook meestal vol. Helaas was dat dit jaar niet mogelijk, in verband met de RIVM maatregelen. De opa’s en oma’s, broers en zussen en verdere familie missen hierdoor de musical van de leerlingen.
De kinderen kunnen door de USB Stick mét hun familie samen alsnog mooie momenten laten beleven door SAMEN naar de musical te kunnen kijken. Ook de foto’s van 8 jaren op De Woelwaters, die we voorgaande jaren altijd op de afscheidsavond lieten zien aan ouders en kinderen zijn hierdoor te bekijken door opa’s, oma’s en verdere familie sámen met de kinderen.