Mooie matches bij Samen Is Leuker!
Op 7 november vond een nieuwe bijeenkomst plaats van Samen is Leuker in de Roode Leeuw in Terborg. Deze middag is een groot succes geweest met mooie matches als resultaat!
Er waren veel bezoekers die al snel met elkaar in gesprek gingen en hierdoor snel achter dezelfde interesses kwamen. De sfeer was deze middag goed en iedereen heeft zijn/haar interesses met elkaar kunnen delen. Ook gaven de deelnemers aan ons terug dat ze deze middag als prettig hebben ervaren.
Mooie voorbeelden van deze middag: twee inwoners gaan samen naar een expositie en er gaat een groep starten die samen gaan kaarten. Hoe leuk is dat?! Kortom, wij kijken terug op een geslaagde middag!
In het voorjaar wordt er een volgende bijeenkomst Samen is Leuker georganiseerd. Meer informatie hierover volgt.